Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Spomin > 25LC010A-I/P
25LC010A-I/P
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 25LC010A-I/P z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 25LC010A-I/P
Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC EEPROM 1K SPI 10MHZ 8DIP
(v ameriških dolarjih)
1 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
številka dela 25LC010A-I/P Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC EEPROM 1K SPI 10MHZ 8DIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 145879 pcs Podatkovni list 25AA010A, 25LC010A
Kategorija Integriranih vezij (IC) Čas cikla pisanja - 5ms
Napetost - oskrba 2.5 V ~ 5.5 V Tehnologija EEPROM
Paket naprave za dobavitelja 8-PDIP Serija -
Pakiranje Tube Paket / primer 8-DIP (0.300", 7.62mm)
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vrsta pomnilnika Non-Volatile
Velikost pomnilnika 1Kb (128 x 8) Pomnilniški vmesnik SPI
Format pomnilnika EEPROM Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis EEPROM Memory IC 1Kb (128 x 8) SPI 10MHz 8-PDIP
Frekvenca ure 10MHz Številka osnovnega dela 25LC010A