25LC010A/W16K
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 25LC010A/W16K z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | 25LC010A/W16K |
|---|---|
| Proizvajalec | Micrel / Microchip Technology |
| Opis | IC EEPROM 1K SPI 10MHZ WAFER |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | Get a quote | ||||
- parameter izdelek
- Podatkovni list
Product parameter
| številka dela | 25LC010A/W16K | Proizvajalec | Micrel / Microchip Technology |
|---|---|---|---|
| Opis | IC EEPROM 1K SPI 10MHZ WAFER | Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 5132 pcs | Podatkovni list | 25AA010A, 25LC010A |
| Kategorija | Integriranih vezij (IC) | Čas cikla pisanja - | 5ms |
| Napetost - oskrba | 2.5 V ~ 5.5 V | Tehnologija | EEPROM |
| Paket naprave za dobavitelja | Die | Serija | - |
| Pakiranje | Tray | Paket / primer | Die |
| delovna temperatura | 0°C ~ 70°C (TA) | Tip montaže | Surface Mount |
| Vrsta pomnilnika | Non-Volatile | Velikost pomnilnika | 1Kb (128 x 8) |
| Pomnilniški vmesnik | SPI | Format pomnilnika | EEPROM |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | natančen opis | EEPROM Memory IC 1Kb (128 x 8) SPI 10MHz Die |
| Frekvenca ure | 10MHz |