Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Spomin > 25LC1024-E/SM
25LC1024-E/SM
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 25LC1024-E/SM z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 25LC1024-E/SM
Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC EEPROM 1M SPI 20MHZ 8SOIJ
(v ameriških dolarjih)
1 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
številka dela 25LC1024-E/SM Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC EEPROM 1M SPI 20MHZ 8SOIJ Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 30504 pcs Podatkovni list 25LC1024
Kategorija Integriranih vezij (IC) Čas cikla pisanja - 6ms
Napetost - oskrba 2.5 V ~ 5.5 V Tehnologija EEPROM
Paket naprave za dobavitelja 8-SOIJ Serija -
Pakiranje Tube Paket / primer 8-SOIC (0.209", 5.30mm Width)
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TA) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vrsta pomnilnika Non-Volatile
Velikost pomnilnika 1Mb (128K x 8) Pomnilniški vmesnik SPI
Format pomnilnika EEPROM Proizvajalec Standardni čas vodenja 25 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis EEPROM Memory IC 1Mb (128K x 8) SPI 20MHz 8-SOIJ
Frekvenca ure 20MHz Številka osnovnega dela 25LC1024