Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Spomin > 25LC1024-I/SM
25LC1024-I/SM
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 25LC1024-I/SM z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 25LC1024-I/SM
Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC EEPROM 1M SPI 20MHZ 8SOIJ
(v ameriških dolarjih)
1 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
številka dela 25LC1024-I/SM Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC EEPROM 1M SPI 20MHZ 8SOIJ Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 37848 pcs Podatkovni list 25LC1024
Kategorija Integriranih vezij (IC) Čas cikla pisanja - 6ms
Napetost - oskrba 2.5 V ~ 5.5 V Tehnologija EEPROM
Paket naprave za dobavitelja 8-SOIJ Serija -
Pakiranje Tube Paket / primer 8-SOIC (0.209", 5.30mm Width)
Druga imena 25LC1024ISM delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta pomnilnika Non-Volatile Velikost pomnilnika 1Mb (128K x 8)
Pomnilniški vmesnik SPI Format pomnilnika EEPROM
natančen opis EEPROM Memory IC 1Mb (128K x 8) SPI 20MHz 8-SOIJ Frekvenca ure 20MHz