Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Spomin > 25LC128T-I/ST
25LC128T-I/ST
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 25LC128T-I/ST z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 25LC128T-I/ST
Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC EEPROM 128K SPI 10MHZ 8TSSOP
(v ameriških dolarjih)
2500 pcs
Product parameter
številka dela 25LC128T-I/ST Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC EEPROM 128K SPI 10MHZ 8TSSOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 63102 pcs Podatkovni list 25AA128, 25LC128
Kategorija Integriranih vezij (IC) Čas cikla pisanja - 5ms
Napetost - oskrba 2.5 V ~ 5.5 V Tehnologija EEPROM
Paket naprave za dobavitelja 8-TSSOP Serija -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Druga imena 25LC128T-I/STTR delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Vrsta pomnilnika Non-Volatile Velikost pomnilnika 128Kb (16K x 8)
Pomnilniški vmesnik SPI Format pomnilnika EEPROM
natančen opis EEPROM Memory IC 128Kb (16K x 8) SPI 10MHz 8-TSSOP Frekvenca ure 10MHz