Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Spomin > 25LC160-I/SN
25LC160-I/SN
25LC160-I/SN
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 25LC160-I/SN z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 25LC160-I/SN
Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC EEPROM 16K SPI 2MHZ 8SOIC
(v ameriških dolarjih)
1 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
številka dela 25LC160-I/SN Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC EEPROM 16K SPI 2MHZ 8SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 78220 pcs Podatkovni list 25AA160, 25C160, 25LC160
Kategorija Integriranih vezij (IC) Čas cikla pisanja - 5ms
Napetost - oskrba 2.5 V ~ 5.5 V Tehnologija EEPROM
Paket naprave za dobavitelja 8-SOIC Serija -
Pakiranje Tube Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Druga imena 25LC160ISN delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta pomnilnika Non-Volatile Velikost pomnilnika 16Kb (2K x 8)
Pomnilniški vmesnik SPI Format pomnilnika EEPROM
natančen opis EEPROM Memory IC 16Kb (2K x 8) SPI 2MHz 8-SOIC Frekvenca ure 2MHz