Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Spomin > AT27BV1024-15VI
AT27BV1024-15VI
AT27BV1024-15VI
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi AT27BV1024-15VI z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela AT27BV1024-15VI
Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC EPROM 1M PARALLEL 40VSOP
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 5335 pcs
Product parameter
številka dela AT27BV1024-15VI Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC EPROM 1M PARALLEL 40VSOP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 5335 pcs Podatkovni list AT27BV1024
Kategorija Integriranih vezij (IC) Čas cikla pisanja - -
Napetost - oskrba 2.7 V ~ 3.6 V, 4.5 V ~ 5.5 V Tehnologija EPROM - OTP
Paket naprave za dobavitelja 40-VSOP Serija -
Pakiranje Tray Paket / primer 40-TFSOP (0.488", 12.40mm Width)
Druga imena AT27BV102415VI delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TC)