Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Spomin > AT27BV256-12RC
AT27BV256-12RC
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi AT27BV256-12RC z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela AT27BV256-12RC
Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC EPROM 256K PARALLEL 28SOIC
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 5888 pcs
Product parameter
številka dela AT27BV256-12RC Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
količina Na voljo 5888 pcs Podatkovni list AT27BV256
Kategorija Integriranih vezij (IC) Čas cikla pisanja - -
Napetost - oskrba 2.7 V ~ 3.6 V, 4.5 V ~ 5.5 V Tehnologija EPROM - OTP
Paket naprave za dobavitelja 28-SOIC Serija -
Pakiranje Tube Paket / primer 28-SOIC (0.342", 8.69mm Width)
Druga imena AT27BV25612RC delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TC)