Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Spomin > AT45DB081B-RI-2.5
AT45DB081B-RI-2.5
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi AT45DB081B-RI-2.5 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela AT45DB081B-RI-2.5
Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC FLASH 8M SPI 15MHZ 28SOIC
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 4057 pcs
Referenčna cena
Product parameter
številka dela AT45DB081B-RI-2.5 Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC FLASH 8M SPI 15MHZ 28SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 4057 pcs Podatkovni list
Kategorija Integriranih vezij (IC) Čas cikla pisanja - 14ms
Napetost - oskrba 2.5 V ~ 3.6 V Tehnologija FLASH
Paket naprave za dobavitelja 28-SOIC Serija -
Pakiranje Tube Paket / primer 28-SOIC (0.342", 8.69mm Width)
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TC) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2 (1 Year) Vrsta pomnilnika Non-Volatile
Velikost pomnilnika 8Mb (264 Bytes x 4096 pages) Pomnilniški vmesnik SPI
Format pomnilnika FLASH Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
natančen opis FLASH Memory IC 8Mb (264 Bytes x 4096 pages) SPI 15MHz 28-SOIC Frekvenca ure 15MHz