Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Spomin > AT45DB081D-MU-2.5
AT45DB081D-MU-2.5
AT45DB081D-MU-2.5
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi AT45DB081D-MU-2.5 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela AT45DB081D-MU-2.5
Proizvajalec Microchip Technology
Opis IC FLASH 8MBIT 50MHZ 8VDFN
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela AT45DB081D-MU-2.5 Proizvajalec Microchip Technology
Opis IC FLASH 8MBIT 50MHZ 8VDFN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4604 pcs Podatkovni list AT45DB081D
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - razčlenitev 8-VDFN (6x5)
Standardi Non-Volatile Programska oprema 8Mb (264 Bytes x 4096 pages)
Shell Style 2.5 V ~ 3.6 V Serija -
RoHS Status Tray Povratni čas obnovitve (trr) 50MHz
Polarizacija 8-VDFN Exposed Pad Izhodna izolacija FLASH
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TC) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Številka izdelka proizvajalca AT45DB081D-MU-2.5 Vmesnik SPI, RapidS