Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Vgrajeni - Microcontrollers > AT89LV51-12PI
AT89LV51-12PI
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi AT89LV51-12PI z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela AT89LV51-12PI
Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 4KB FLASH 40DIP
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 5402 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela AT89LV51-12PI Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 4KB FLASH 40DIP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 5402 pcs Podatkovni list AT89LV51
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 6 V
Paket naprave za dobavitelja 40-PDIP Hitrost 12MHz
Serija 89LV Velikost RAM-a 128 x 8
Vrsta pomnilnika programa FLASH Velikost pomnilnika programa 4KB (4K x 8)
Periferne naprave - Pakiranje Tube
Paket / primer 40-DIP (0.600", 15.24mm) Druga imena AT89LV5112PI
Tip oscilatorja Internal delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število I / O 32 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Velikost EEPROM -
natančen opis 8051 89LV Microcontroller IC 8-Bit 12MHz 4KB (4K x 8) FLASH 40-PDIP Podatkovni pretvorniki -