Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Vgrajeni - Microcontrollers > AT89LV52-12JC
AT89LV52-12JC
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi AT89LV52-12JC z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela AT89LV52-12JC
Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 8KB FLASH 44PLCC
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 4869 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela AT89LV52-12JC Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 8KB FLASH 44PLCC Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 4869 pcs Podatkovni list AT89LV52
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 6 V
Paket naprave za dobavitelja 44-PLCC (16.59x16.59) Hitrost 12MHz
Serija 89LV Velikost RAM-a 256 x 8
Vrsta pomnilnika programa FLASH Velikost pomnilnika programa 8KB (8K x 8)
Periferne naprave - Pakiranje Tube
Paket / primer 44-LCC (J-Lead) Druga imena AT89LV5212JC
Tip oscilatorja Internal delovna temperatura 0°C ~ 70°C
Število I / O 32 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2 (1 Year)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Velikost EEPROM -
natančen opis 8051 89LV Microcontroller IC 8-Bit 12MHz 8KB (8K x 8) FLASH 44-PLCC (16.59x16.59) Podatkovni pretvorniki -