Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Vgrajeni - Microcontrollers > ATMEGA64-16AUR
ATMEGA64-16AUR
ATMEGA64-16AUR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ATMEGA64-16AUR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ATMEGA64-16AUR
Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 64KB FLASH 64TQFP
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela ATMEGA64-16AUR Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 64KB FLASH 64TQFP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 14310 pcs Podatkovni list ATmega64,LATmega64(L) Summary
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 5.5 V
Paket naprave za dobavitelja 64-TQFP (14x14) Hitrost 16MHz
Serija AVR® ATmega Velikost RAM-a 4K x 8
Vrsta pomnilnika programa FLASH Velikost pomnilnika programa 64KB (32K x 16)
Periferne naprave Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 64-TQFP Druga imena ATMEGA64-16AUR-ND
ATMEGA64-16AURTR
ATMEGA6416AUR
Tip oscilatorja Internal delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število I / O 53 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Velikost EEPROM 2K x 8 natančen opis AVR AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 64KB (32K x 16) FLASH 64-TQFP (14x14)