Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Vgrajeni - Microcontrollers > ATMEGA640-16AU
ATMEGA640-16AU
ATMEGA640-16AU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ATMEGA640-16AU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ATMEGA640-16AU
Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 64KB FLASH 100TQFP
(v ameriških dolarjih)
1 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
številka dela ATMEGA640-16AU Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 64KB FLASH 100TQFP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 5.5 V
Paket naprave za dobavitelja 100-TQFP (14x14) Hitrost 16MHz
Serija AVR® ATmega Velikost RAM-a 8K x 8
Vrsta pomnilnika programa FLASH Velikost pomnilnika programa 64KB (32K x 16)
Periferne naprave Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT Pakiranje Tray
Paket / primer 100-TQFP Druga imena ATMEGA64016AU
Tip oscilatorja Internal delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število I / O 86 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Velikost EEPROM 4K x 8 natančen opis AVR AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 64KB (32K x 16) FLASH 100-TQFP (14x14)