Domov > Izdelki > RF / IF in RFID > RF oddajnika IC > ATSAMR21E18A-MU
ATSAMR21E18A-MU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ATSAMR21E18A-MU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ATSAMR21E18A-MU
Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC RF TXRX+MCU ISM>1GHZ 32-VFQFN
(v ameriških dolarjih)
1 pcs25 pcs
Product parameter
številka dela ATSAMR21E18A-MU Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC RF TXRX+MCU ISM>1GHZ 32-VFQFN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 21489 pcs Podatkovni list ATSAMR21E,G SummarySAM R21E,G Datasheet
Kategorija RF / IF in RFID Napetost - oskrba 1.8 V ~ 3.6 V
Tip TxRx + MCU Serija SMART™ SAM R21
Serijski vmesniki I²C, SPI, UART, USART, USB Občutljivost -99dBm
RF družina / standard General ISM > 1GHZ Protokol -
Moč - izhod 4dBm Pakiranje Tray
Paket / primer 32-VFQFN Exposed Pad delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Modulacija O-QPSK
Velikost pomnilnika 256kB Flash, 32kB SRAM Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant GPIO 16
Pogostost 2.4GHz natančen opis IC RF TxRx + MCU General ISM > 1GHZ 2.4GHz 32-VFQFN Exposed Pad
Hitrost prenosa podatkov (Max) 250kbps Tok - oddajanje 7.2mA ~ 13.8mA
Tok - sprejemanje 11.3mA ~ 11.8mA