Domov > Izdelki > RF / IF in RFID > RF oddajnika IC > ATSAMR21E18A-MUT
ATSAMR21E18A-MUT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ATSAMR21E18A-MUT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ATSAMR21E18A-MUT
Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC RF TXRX+MCU ISM>1GHZ 32-VFQFN
(v ameriških dolarjih)
5000 pcs
Product parameter
številka dela ATSAMR21E18A-MUT Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC RF TXRX+MCU ISM>1GHZ 32-VFQFN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 24619 pcs Podatkovni list ATSAMR21E,G SummarySAM R21E,G Datasheet
Kategorija RF / IF in RFID Napetost - oskrba 1.8 V ~ 3.6 V
Tip TxRx + MCU Serija SMART™ SAM R21
Serijski vmesniki I²C, SPI, UART, USART, USB Občutljivost -99dBm
RF družina / standard General ISM > 1GHZ Protokol -
Moč - izhod 4dBm Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 32-VFQFN Exposed Pad Druga imena ATSAMR21E18A-MUTTR
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Modulacija O-QPSK Velikost pomnilnika 256kB Flash, 32kB SRAM
GPIO 16 Pogostost 2.4GHz
natančen opis IC RF TxRx + MCU General ISM > 1GHZ 2.4GHz 32-VFQFN Exposed Pad Hitrost prenosa podatkov (Max) 250kbps
Tok - oddajanje 7.2mA ~ 13.8mA Tok - sprejemanje 11.3mA ~ 11.8mA