Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Vgrajeni - Microcontrollers > DSPIC30F2012-30I/SO
DSPIC30F2012-30I/SO
DSPIC30F2012-30I/SO
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DSPIC30F2012-30I/SO z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DSPIC30F2012-30I/SO
Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 16BIT 12KB FLASH 28SOIC
(v ameriških dolarjih)
1 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
številka dela DSPIC30F2012-30I/SO Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 16BIT 12KB FLASH 28SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 2.5 V ~ 5.5 V
Paket naprave za dobavitelja 28-SOIC Hitrost 30 MIPs
Serija dsPIC™ 30F Velikost RAM-a 1K x 8
Vrsta pomnilnika programa FLASH Velikost pomnilnika programa 12KB (4K x 24)
Periferne naprave Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT Pakiranje Tube
Paket / primer 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Druga imena DSPIC30F201230ISO
Tip oscilatorja Internal delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število I / O 20 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Velikost EEPROM - natančen opis dsPIC dsPIC™ 30F Microcontroller IC 16-Bit 30 MIPs 12KB (4K x 24) FLASH 28-SOIC