Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Vgrajeni - Microcontrollers > DSPIC30F2012-30I/SP
DSPIC30F2012-30I/SP
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DSPIC30F2012-30I/SP z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DSPIC30F2012-30I/SP
Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 16BIT 12KB FLASH 28SDIP
(v ameriških dolarjih)
1 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
številka dela DSPIC30F2012-30I/SP Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 16BIT 12KB FLASH 28SDIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 2.5 V ~ 5.5 V
Paket naprave za dobavitelja 28-SPDIP Hitrost 30 MIPs
Serija dsPIC™ 30F Velikost RAM-a 1K x 8
Vrsta pomnilnika programa FLASH Velikost pomnilnika programa 12KB (4K x 24)
Periferne naprave Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT Pakiranje Tube
Paket / primer 28-DIP (0.300", 7.62mm) Druga imena DSPIC30F201230ISP
Tip oscilatorja Internal delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število I / O 20 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Velikost EEPROM - natančen opis dsPIC dsPIC™ 30F Microcontroller IC 16-Bit 30 MIPs 12KB (4K x 24) FLASH 28-SPDIP