MCP130-270DI/TO
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MCP130-270DI/TO z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | MCP130-270DI/TO |
|---|---|
| Proizvajalec | Micrel / Microchip Technology |
| Opis | IC SUPERVISOR 2.70V LOW TO92 |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | 1 pcs | 25 pcs | 100 pcs | ||
Product parameter
| številka dela | MCP130-270DI/TO | Proizvajalec | Micrel / Microchip Technology |
|---|---|---|---|
| Opis | IC SUPERVISOR 2.70V LOW TO92 | Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 172360 pcs | Podatkovni list | Development Tools CatalogMCP120, 130 |
| Kategorija | Integriranih vezij (IC) | Napetost - Prag | 2.625V |
| Tip | Simple Reset/Power-On Reset | Paket naprave za dobavitelja | TO-92-3 |
| Serija | - | Ponastavitev časovnega zakasnitve | 150 ms Minimum |
| Ponastaviti | Active Low | Pakiranje | Bulk |
| Paket / primer | TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) | Izhod | Open Drain or Open Collector |
| Druga imena | MCP130270DITO | delovna temperatura | -40°C ~ 85°C (TA) |