MCP130-300DI/TO
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MCP130-300DI/TO z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | MCP130-300DI/TO |
|---|---|
| Proizvajalec | Micrel / Microchip Technology |
| Opis | IC SUPERVISOR 3.00V LOW TO92 |
Product parameter
| številka dela | MCP130-300DI/TO | Proizvajalec | Micrel / Microchip Technology |
|---|---|---|---|
| Opis | IC SUPERVISOR 3.00V LOW TO92 | Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 176403 pcs | Podatkovni list | Development Tools CatalogMCP120, 130 |
| Kategorija | Integriranih vezij (IC) | Napetost - Prag | 2.925V |
| Druga imena | MCP130300DITO | delovna temperatura | -40°C ~ 85°C (TA) |