MCP4151-503E/SN
MCP4151-503E/SN
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MCP4151-503E/SN z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MCP4151-503E/SN
Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC POT DGTL SNGL 50K SPI 8SOIC
(v ameriških dolarjih)
1 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
številka dela MCP4151-503E/SN Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC POT DGTL SNGL 50K SPI 8SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 76104 pcs Podatkovni list MCP413x,415x,423x,425x
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - oskrba 1.8 V ~ 5.5 V
Toleranca ±20% Temperaturni koeficient (Typ) 150 ppm/°C
Taper Linear Paket naprave za dobavitelja 8-SOIC
Serija - Odpornost - Brisalec (Ohms) (Typ) 75
Odpornost (Ohms) 50k Pakiranje Tube
Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število Taps 257 Število vezij 1
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vrsta pomnilnika Volatile
Vmesnik SPI Lastnosti -
natančen opis Digital Potentiometer 50k Ohm 1 Circuit 257 Taps SPI Interface 8-SOIC Konfiguracija Potentiometer