MCP4151T-103E/MS
MCP4151T-103E/MS
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MCP4151T-103E/MS z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MCP4151T-103E/MS
Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC POT DGTL SNGL 10K SPI 8MSOP
(v ameriških dolarjih)
2500 pcs
Product parameter
številka dela MCP4151T-103E/MS Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC POT DGTL SNGL 10K SPI 8MSOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 84479 pcs Podatkovni list MCP413x,415x,423x,425x
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - oskrba 1.8 V ~ 5.5 V
Toleranca ±20% Temperaturni koeficient (Typ) 150 ppm/°C
Taper Linear Paket naprave za dobavitelja 8-MSOP
Serija - Odpornost - Brisalec (Ohms) (Typ) 75
Odpornost (Ohms) 10k Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Druga imena MCP4151T-103E/MS-ND
MCP4151T-103E/MSTR
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število Taps 257
Število vezij 1 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta pomnilnika Volatile Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vmesnik SPI
Lastnosti - natančen opis Digital Potentiometer 10k Ohm 1 Circuit 257 Taps SPI Interface 8-MSOP