MCP4261-502E/SL
MCP4261-502E/SL
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MCP4261-502E/SL z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MCP4261-502E/SL
Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC DGTL POT 5K 2CH 14SOIC
(v ameriških dolarjih)
1 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
številka dela MCP4261-502E/SL Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC DGTL POT 5K 2CH 14SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 61945 pcs Podatkovni list MCP414x/416x/424x/426x
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - oskrba 1.8 V ~ 5.5 V
Toleranca ±20% Temperaturni koeficient (Typ) 150 ppm/°C
Taper Linear Paket naprave za dobavitelja 14-SOIC
Serija WiperLock™ Odpornost - Brisalec (Ohms) (Typ) 75
Odpornost (Ohms) 5k Pakiranje Tube
Paket / primer 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Druga imena MCP4261-502-E/SL
MCP4261-502-E/SL-ND
MCP4261502ESL
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število Taps 257
Število vezij 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta pomnilnika Non-Volatile Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vmesnik SPI
Lastnosti - natančen opis Digital Potentiometer 5k Ohm 2 Circuit 257 Taps SPI Interface 14-SOIC