MCP4261T-103E/SL
MCP4261T-103E/SL
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MCP4261T-103E/SL z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MCP4261T-103E/SL
Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC DGTL POT 10K 2CH 14SOIC
(v ameriških dolarjih)
2600 pcs
Product parameter
številka dela MCP4261T-103E/SL Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC DGTL POT 10K 2CH 14SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 69181 pcs Podatkovni list MCP414x/416x/424x/426x
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - oskrba 1.8 V ~ 5.5 V
Toleranca ±20% Temperaturni koeficient (Typ) 150 ppm/°C
Taper Linear Paket naprave za dobavitelja 14-SOIC
Serija WiperLock™ Odpornost - Brisalec (Ohms) (Typ) 75
Odpornost (Ohms) 10k Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Druga imena MCP4261T-103-E/SL
MCP4261T-103-E/SLTR
MCP4261T-103-E/SLTR-ND
MCP4261T-103E/SLTR
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število Taps 257
Število vezij 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta pomnilnika Non-Volatile Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vmesnik SPI
Lastnosti - natančen opis Digital Potentiometer 10k Ohm 2 Circuit 257 Taps SPI Interface 14-SOIC