MIC39500-1.8BT
MIC39500-1.8BT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MIC39500-1.8BT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MIC39500-1.8BT
Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC REG LINEAR 1.8V 5A TO220-3
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 15769 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
200 pcs
Product parameter
številka dela MIC39500-1.8BT Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC REG LINEAR 1.8V 5A TO220-3 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 15769 pcs Podatkovni list MIC39500, MIC39501
Kategorija Integriranih vezij (IC) Voltage Dropout (Max) 0.575V @ 5A
Voltage - Output (Min / Fixed) 1.8V Voltage - Output (Max) -
Napetost - Vhod (maks.) 16V Paket naprave za dobavitelja TO-220-3
Serija - Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity
Pakiranje Tube Paket / primer TO-220-3
PSRR - Vrsta izhoda Fixed
Izhodna konfiguracija Positive delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Through Hole
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 5A TO-220-3 Trenutni - izhod 5A