MIC39500-1.8BU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MIC39500-1.8BU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | MIC39500-1.8BU |
|---|---|
| Proizvajalec | Micrel / Microchip Technology |
| Opis | IC REG LINEAR 1.8V 5A TO263-3 |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | 200 pcs | ||||
Product parameter
| številka dela | MIC39500-1.8BU | Proizvajalec | Micrel / Microchip Technology |
|---|---|---|---|
| Opis | IC REG LINEAR 1.8V 5A TO263-3 | Status svobodnega statusa / RoHS | Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS |
| količina Na voljo | 20023 pcs | Podatkovni list | MIC39500, MIC39501 |
| Kategorija | Integriranih vezij (IC) | Voltage Dropout (Max) | 0.575V @ 5A |
| Voltage - Output (Min / Fixed) | 1.8V | Voltage - Output (Max) | - |
| Napetost - Vhod (maks.) | 16V | Paket naprave za dobavitelja | TO-263-3 |
| Serija | - | Zaščitne lastnosti | Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity |
| Pakiranje | Tube | Paket / primer | TO-263-4, D²Pak (3 Leads + Tab), TO-263AA |
| PSRR | - | Vrsta izhoda | Fixed |
| Izhodna konfiguracija | Positive | delovna temperatura | -40°C ~ 125°C |
| Število regulatorjev | 1 | Tip montaže | Surface Mount |
| natančen opis | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 5A TO-263-3 | Trenutni - izhod | 5A |