Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > PMIC - Napetostni regulatorji - Linearni > MIC5200-3.3YM
MIC5200-3.3YM
MIC5200-3.3YM
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MIC5200-3.3YM z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MIC5200-3.3YM
Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC REG LINEAR 3.3V 100MA 8SOIC
(v ameriških dolarjih)
1 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
številka dela MIC5200-3.3YM Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC REG LINEAR 3.3V 100MA 8SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 67418 pcs Podatkovni list MIC5200
Kategorija Integriranih vezij (IC) Voltage Dropout (Max) 0.35V @ 100mA
Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V Voltage - Output (Max) -
Napetost - Vhod (maks.) 26V Paket naprave za dobavitelja 8-SOIC
Serija - Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature
Pakiranje Tube Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
PSRR - Vrsta izhoda Fixed
Izhodna konfiguracija Positive Druga imena 576-1246
MIC520033YM
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 100mA 8-SOIC Tok - Supply (Max) 1.5mA
Trenutni - Quiescent (Iq) 350µA Trenutni - izhod 100mA