Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > PMIC - Napetostni regulatorji - Linearni > MIC5200-4.8YM
MIC5200-4.8YM
MIC5200-4.8YM
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MIC5200-4.8YM z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MIC5200-4.8YM
Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC REG LINEAR 4.8V 100MA 8SOIC
(v ameriških dolarjih)
380 pcs
Product parameter
številka dela MIC5200-4.8YM Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC REG LINEAR 4.8V 100MA 8SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 72354 pcs Podatkovni list MIC5200
Kategorija Integriranih vezij (IC) Voltage Dropout (Max) 0.35V @ 100mA
Voltage - Output (Min / Fixed) 4.8V Voltage - Output (Max) -
Napetost - Vhod (maks.) 26V Paket naprave za dobavitelja 8-SOIC
Serija - Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature
Pakiranje Tube Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
PSRR - Vrsta izhoda Fixed
Izhodna konfiguracija Positive delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 7 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 4.8V 100mA 8-SOIC
Tok - Supply (Max) 1.5mA Trenutni - Quiescent (Iq) 350µA
Trenutni - izhod 100mA Nadzorne funkcije Enable