Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > PMIC - Napetostni regulatorji - Linearni > MIC5201-3.0YS
MIC5201-3.0YS
MIC5201-3.0YS
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MIC5201-3.0YS z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MIC5201-3.0YS
Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC REG LINEAR 3V 200MA SOT223
(v ameriških dolarjih)
1 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
številka dela MIC5201-3.0YS Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC REG LINEAR 3V 200MA SOT223 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 82427 pcs Podatkovni list MIC5201
Kategorija Integriranih vezij (IC) Voltage Dropout (Max) 0.4V @ 200mA
Voltage - Output (Min / Fixed) 3V Voltage - Output (Max) -
Napetost - Vhod (maks.) 26V Paket naprave za dobavitelja SOT-223
Serija - Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity
Pakiranje Tube Paket / primer TO-261-4, TO-261AA
PSRR - Vrsta izhoda Fixed
Izhodna konfiguracija Positive Druga imena 576-2362
MIC5201-3.0YS-ND
MIC520130YS
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3V 200mA SOT-223 Tok - Supply (Max) 2mA
Trenutni - Quiescent (Iq) 400µA Trenutni - izhod 200mA