Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > PMIC - Napetostni regulatorji - Linearni > MIC5201-3.3YM
MIC5201-3.3YM
MIC5201-3.3YM
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MIC5201-3.3YM z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MIC5201-3.3YM
Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC REG LINEAR 3.3V 200MA 8SOIC
(v ameriških dolarjih)
1 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
številka dela MIC5201-3.3YM Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC REG LINEAR 3.3V 200MA 8SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 72503 pcs Podatkovni list MIC5201
Kategorija Integriranih vezij (IC) Voltage Dropout (Max) 0.4V @ 200mA
Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V Voltage - Output (Max) -
Napetost - Vhod (maks.) 26V Paket naprave za dobavitelja 8-SOIC
Serija - Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity
Pakiranje Tube Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
PSRR - Vrsta izhoda Fixed
Izhodna konfiguracija Positive delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 200mA 8-SOIC
Tok - Supply (Max) 2mA Trenutni - Quiescent (Iq) 400µA
Trenutni - izhod 200mA Nadzorne funkcije -