MIC5206-3.6BMM
MIC5206-3.6BMM
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MIC5206-3.6BMM z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MIC5206-3.6BMM
Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC REG LINEAR 3.6V 150MA 8MSOP
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 80967 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela MIC5206-3.6BMM Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC REG LINEAR 3.6V 150MA 8MSOP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 80967 pcs Podatkovni list MIC5206
Kategorija Integriranih vezij (IC) Voltage Dropout (Max) 0.35V @ 150mA
Voltage - Output (Min / Fixed) 3.6V Voltage - Output (Max) -
Napetost - Vhod (maks.) 16V Paket naprave za dobavitelja 8-MSOP
Serija - Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity
Pakiranje Tube Paket / primer 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
PSRR - Vrsta izhoda Fixed
Izhodna konfiguracija Positive delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.6V 150mA 8-MSOP Tok - Supply (Max) 2.5mA
Trenutni - Quiescent (Iq) 150µA Trenutni - izhod 150mA