MIC5206-3.6YMM
MIC5206-3.6YMM
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MIC5206-3.6YMM z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MIC5206-3.6YMM
Proizvajalec Microchip Technology
Opis IC REG LDO 3.6V 0.15A 8MSOP
(v ameriških dolarjih)
500 pcs
Product parameter
številka dela MIC5206-3.6YMM Proizvajalec Microchip Technology
Opis IC REG LDO 3.6V 0.15A 8MSOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 79285 pcs Podatkovni list MIC5206
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost / tok - izhod 1 -
Napetost - Vhod Up to 16V Napetost - razčlenitev 8-MSOP
Serija - RoHS Status Tube
Topologija regulatorja 150mA Polarizacija 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število regulatorjev 0.165V @ 150mA
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca MIC5206-3.6YMM
Frekvenca - preklop Positive Fixed Razširjen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 3.6V 150mA 8-MSOP
Opis IC REG LDO 3.6V 0.15A 8MSOP Trenutni - izhod 3.6V