Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Vgrajeni - Microcontrollers > PIC10F320-E/MC
PIC10F320-E/MC
PIC10F320-E/MC
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PIC10F320-E/MC z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PIC10F320-E/MC
Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 448B FLASH 8DFN
(v ameriških dolarjih)
1350 pcs
Product parameter
številka dela PIC10F320-E/MC Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 448B FLASH 8DFN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 2.3 V ~ 5.5 V
Paket naprave za dobavitelja 8-DFN (2x3) Hitrost 16MHz
Serija PIC® 10F Velikost RAM-a 64 x 8
Vrsta pomnilnika programa FLASH Velikost pomnilnika programa 448B (256 x 14)
Periferne naprave Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT Pakiranje Tube
Paket / primer 8-VFDFN Exposed Pad Tip oscilatorja Internal
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TA) Število I / O 3
Velikost EEPROM - natančen opis PIC PIC® 10F Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 448B (256 x 14) FLASH 8-DFN (2x3)