Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Vgrajeni - Microcontrollers > PIC10F320-I/OT
PIC10F320-I/OT
PIC10F320-I/OT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PIC10F320-I/OT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PIC10F320-I/OT
Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 448B FLASH SOT23-6
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela PIC10F320-I/OT Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 448B FLASH SOT23-6 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 2.3 V ~ 5.5 V
Paket naprave za dobavitelja SOT-23-6 Hitrost 16MHz
Serija PIC® 10F Velikost RAM-a 64 x 8
Vrsta pomnilnika programa FLASH Velikost pomnilnika programa 448B (256 x 14)
Periferne naprave Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT Pakiranje Bulk
Paket / primer SOT-23-6 Druga imena PIC10F320-I/OTTR
PIC10F320-I/OTTR-ND
Tip oscilatorja Internal delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število I / O 3 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Velikost EEPROM -
natančen opis PIC PIC® 10F Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 448B (256 x 14) FLASH SOT-23-6 Podatkovni pretvorniki A/D 3x8b