Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Vgrajeni - Microcontrollers > PIC10F322-E/P
PIC10F322-E/P
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PIC10F322-E/P z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PIC10F322-E/P
Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 896B FLASH 8DIP
(v ameriških dolarjih)
1140 pcs
Product parameter
številka dela PIC10F322-E/P Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 896B FLASH 8DIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 2.3 V ~ 5.5 V
Paket naprave za dobavitelja 8-PDIP Hitrost 16MHz
Serija PIC® 10F Velikost RAM-a 64 x 8
Vrsta pomnilnika programa FLASH Velikost pomnilnika programa 896B (512 x 14)
Periferne naprave Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT Pakiranje Tube
Paket / primer 8-DIP (0.300", 7.62mm) Tip oscilatorja Internal
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TA) Število I / O 3
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Velikost EEPROM -
natančen opis PIC PIC® 10F Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 896B (512 x 14) FLASH 8-PDIP Podatkovni pretvorniki A/D 3x8b