Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Vgrajeni - Microcontrollers > PIC16F722AT-I/ML
PIC16F722AT-I/ML
PIC16F722AT-I/ML
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PIC16F722AT-I/ML z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PIC16F722AT-I/ML
Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 28QFN
(v ameriških dolarjih)
1600 pcs
Product parameter
številka dela PIC16F722AT-I/ML Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 28QFN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 5.5 V
Paket naprave za dobavitelja 28-QFN (6x6) Hitrost 20MHz
Serija PIC® XLP™ 16F Velikost RAM-a 128 x 8
Vrsta pomnilnika programa FLASH Velikost pomnilnika programa 3.5KB (2K x 14)
Periferne naprave Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 28-VQFN Exposed Pad Tip oscilatorja Internal
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število I / O 25
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Velikost EEPROM -
natančen opis PIC PIC® XLP™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 3.5KB (2K x 14) FLASH 28-QFN (6x6) Podatkovni pretvorniki A/D 11x8b