Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Vgrajeni - Microcontrollers > PIC16F722AT-I/SS
PIC16F722AT-I/SS
PIC16F722AT-I/SS
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PIC16F722AT-I/SS z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PIC16F722AT-I/SS
Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 28SSOP
(v ameriških dolarjih)
2100 pcs
Product parameter
številka dela PIC16F722AT-I/SS Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 28SSOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 5.5 V
Paket naprave za dobavitelja 28-SSOP Hitrost 20MHz
Serija PIC® XLP™ 16F Velikost RAM-a 128 x 8
Vrsta pomnilnika programa FLASH Velikost pomnilnika programa 3.5KB (2K x 14)
Periferne naprave Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width) Druga imena PIC16F722AT-I/SS-ND
PIC16F722AT-I/SSTR
Tip oscilatorja Internal delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število I / O 25 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Velikost EEPROM - natančen opis PIC PIC® XLP™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 3.5KB (2K x 14) FLASH 28-SSOP