Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Vgrajeni - Microcontrollers > PIC18F23K20-E/SS
PIC18F23K20-E/SS
PIC18F23K20-E/SS
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PIC18F23K20-E/SS z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PIC18F23K20-E/SS
Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 8KB FLASH 28SSOP
(v ameriških dolarjih)
423 pcs
Product parameter
številka dela PIC18F23K20-E/SS Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 8KB FLASH 28SSOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V
Paket naprave za dobavitelja 28-SSOP Hitrost 48MHz
Serija PIC® XLP™ 18K Velikost RAM-a 512 x 8
Vrsta pomnilnika programa FLASH Velikost pomnilnika programa 8KB (4K x 16)
Periferne naprave Brown-out Detect/Reset, HLVD, POR, PWM, WDT Pakiranje Tube
Paket / primer 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width) Tip oscilatorja Internal
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TA) Število I / O 24
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 30 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Velikost EEPROM 256 x 8
natančen opis PIC PIC® XLP™ 18K Microcontroller IC 8-Bit 48MHz 8KB (4K x 16) FLASH 28-SSOP Podatkovni pretvorniki A/D 11x10b