Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Vgrajeni - Microcontrollers > PIC18F23K20T-I/ML
PIC18F23K20T-I/ML
PIC18F23K20T-I/ML
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PIC18F23K20T-I/ML z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PIC18F23K20T-I/ML
Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 8KB FLASH 28QFN
(v ameriških dolarjih)
1600 pcs
Product parameter
številka dela PIC18F23K20T-I/ML Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 8KB FLASH 28QFN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V
Paket naprave za dobavitelja 28-QFN (6x6) Hitrost 64MHz
Serija PIC® XLP™ 18K Velikost RAM-a 512 x 8
Vrsta pomnilnika programa FLASH Velikost pomnilnika programa 8KB (4K x 16)
Periferne naprave Brown-out Detect/Reset, HLVD, POR, PWM, WDT Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 28-VQFN Exposed Pad Druga imena PIC18F23K20T-I/MLTR
Tip oscilatorja Internal delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število I / O 24 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Velikost EEPROM 256 x 8 natančen opis PIC PIC® XLP™ 18K Microcontroller IC 8-Bit 64MHz 8KB (4K x 16) FLASH 28-QFN (6x6)