Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Ura / Čas - Application Specific > TS88915TMR70
TS88915TMR70
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi TS88915TMR70 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela TS88915TMR70
Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC CLK DVR 8OUT PLL 70MHZ 29PGA
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 5938 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela TS88915TMR70 Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC CLK DVR 8OUT PLL 70MHZ 29PGA Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 5938 pcs Podatkovni list TS88915T
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - oskrba 4.75 V ~ 5.25 V
Paket naprave za dobavitelja 29-PGA (15.24x15.24) Serija -
Razmerje - Vhod: Izhod 2:8 Pakiranje Tray
Paket / primer 29-PGA PLL Yes
Izhod CMOS, TTL delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Glavni namen CPU
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vnos TTL
Frekvenca - maks 70MHz Diferencial - Vhod: Izhod No/Yes