Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Ura / Čas - Application Specific > TS88915TVW100
TS88915TVW100
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi TS88915TVW100 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela TS88915TVW100
Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC CLK BUF CPU 100MHZ 1CIRC
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 4316 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela TS88915TVW100 Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC CLK BUF CPU 100MHZ 1CIRC Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 4316 pcs Podatkovni list TS88915T
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - oskrba 4.75 V ~ 5.25 V
Paket naprave za dobavitelja 28-LDCC (11.43x11.43) Serija -
Razmerje - Vhod: Izhod 2:8 Pakiranje Tube
Paket / primer 28-LCC PLL Yes
Izhod CMOS, TTL delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število vezij 1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Glavni namen CPU
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vnos TTL
Frekvenca - maks 100MHz Diferencial - Vhod: Izhod No/Yes