Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Vgrajeni - Microcontrollers > TSC80251G2D-24IBR
TSC80251G2D-24IBR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi TSC80251G2D-24IBR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela TSC80251G2D-24IBR
Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT ROMLESS 44PLCC
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 5513 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela TSC80251G2D-24IBR Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT ROMLESS 44PLCC Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 5513 pcs Podatkovni list AT,TSC(80,83,87)251G2D
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 5.5 V
Paket naprave za dobavitelja 44-PLCC (16.59x16.59) Hitrost 24MHz
Serija 8x251 Velikost RAM-a 1K x 8
Vrsta pomnilnika programa ROMless Velikost pomnilnika programa -
Periferne naprave POR, PWM, WDT Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 44-LCC (J-Lead) Tip oscilatorja Internal
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število I / O 32
Velikost EEPROM - natančen opis C251 8x251 Microcontroller IC 8/16-Bit 24MHz ROMless 44-PLCC (16.59x16.59)