Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Vgrajeni - Microcontrollers > TSC87251G2D-24IB
TSC87251G2D-24IB
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi TSC87251G2D-24IB z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela TSC87251G2D-24IB
Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 32KB OTP 44PLCC
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 5709 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela TSC87251G2D-24IB Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 32KB OTP 44PLCC Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 5709 pcs Podatkovni list AT,TSC(80,83,87)251G2D
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 5.5 V
Paket naprave za dobavitelja 44-PLCC (16.59x16.59) Hitrost 24MHz
Serija 8x251 Velikost RAM-a 1K x 8
Vrsta pomnilnika programa OTP Velikost pomnilnika programa 32KB (32K x 8)
Periferne naprave POR, PWM, WDT Pakiranje Tube
Paket / primer 44-LCC (J-Lead) Tip oscilatorja Internal
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število I / O 32
Velikost EEPROM - natančen opis C251 8x251 Microcontroller IC 8/16-Bit 24MHz 32KB (32K x 8) OTP 44-PLCC (16.59x16.59)