15KP180CA-TP
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 15KP180CA-TP z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | 15KP180CA-TP |
|---|---|
| Proizvajalec | Micro Commercial Components (MCC) |
| Opis | TVS DIODE 180V 291V R-6 |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | 500 pcs | ||||
Product parameter
| številka dela | 15KP180CA-TP | Proizvajalec | Micro Commercial Components (MCC) |
|---|---|---|---|
| Opis | TVS DIODE 180V 291V R-6 | Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 13488 pcs | Podatkovni list | 15KP17(C)A Thru 15KP280(C)A |
| Kategorija | Circuit Protection | Napetost - povratni odklop (tip) | 180V |
| Voltage - Clamping (Max) @ Ipp | 291V | Napetost - razčlenitev (min) | 200V |
| Tip | Zener | Paket naprave za dobavitelja | R-6 |
| Serija | - | Zaščita električnega voda | No |
| Power - Peak Pulse | 15000W (15kW) | Pakiranje | Tape & Reel (TR) |
| Paket / primer | R6, Axial | delovna temperatura | -55°C ~ 175°C (TJ) |