Domov > Izdelki > Circuit Protection > TVS - Diode > 15KP17A-TP
15KP17A-TP
15KP17A-TP
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 15KP17A-TP z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 15KP17A-TP
Proizvajalec Micro Commercial Components (MCC)
Opis TVS DIODE 17V 29.3V R-6
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs100 pcs250 pcs
Product parameter
številka dela 15KP17A-TP Proizvajalec Micro Commercial Components (MCC)
Opis TVS DIODE 17V 29.3V R-6 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 11781 pcs Podatkovni list 15KP17(C)A Thru 15KP280(C)A
Kategorija Circuit Protection Napetost - povratni odklop (tip) 17V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 29.3V Napetost - razčlenitev (min) 18.9V
Enosmerni kanali 1 Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja R-6 Serija -
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 15000W (15kW)
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer R6, Axial
Druga imena 15KP17A-TPCT delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ)