Domov > Izdelki > Circuit Protection > TVS - Diode > 15KP170C
15KP170C
15KP170C
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 15KP170C z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 15KP170C
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TVS DIODE 170V 288.75V P600
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela 15KP170C Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TVS DIODE 170V 288.75V P600 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5133 pcs Podatkovni list 15KP Series
Kategorija Circuit Protection Napetost - povratni odklop (tip) 170V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 288.75V Napetost - razčlenitev (min) 178.61V
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja P600
Serija 15KP Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 15000W (15kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer P600, Axial Druga imena 15KP170CT
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Through Hole