Domov > Izdelki > Circuit Protection > TVS - Diode > 15KP170CA-TP
15KP170CA-TP
15KP170CA-TP
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 15KP170CA-TP z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 15KP170CA-TP
Proizvajalec Micro Commercial Components (MCC)
Opis TVS DIODE 170V 275V R-6
(v ameriških dolarjih)
500 pcs
Product parameter
številka dela 15KP170CA-TP Proizvajalec Micro Commercial Components (MCC)
Opis TVS DIODE 170V 275V R-6 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 13335 pcs Podatkovni list 15KP17(C)A Thru 15KP280(C)A
Kategorija Circuit Protection Napetost - povratni odklop (tip) 170V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 275V Napetost - razčlenitev (min) 189V
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja R-6
Serija - Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 15000W (15kW) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer R6, Axial delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ)