SMCJ1.5KE33A-TP
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SMCJ1.5KE33A-TP z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | SMCJ1.5KE33A-TP |
|---|---|
| Proizvajalec | Micro Commercial Components (MCC) |
| Opis | TVS DIODE 28.2V 45.7V DO214AB |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 100 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | |||
- parameter izdelek
- Podatkovni list
Product parameter
| številka dela | SMCJ1.5KE33A-TP | Proizvajalec | Micro Commercial Components (MCC) |
|---|---|---|---|
| Opis | TVS DIODE 28.2V 45.7V DO214AB | Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 240377 pcs | Podatkovni list | SMCJ1.5KE6.8-550(C)A |
| Kategorija | Circuit Protection | Napetost - povratni odklop (tip) | 28.2V |
| Voltage - Clamping (Max) @ Ipp | 45.7V | Napetost - razčlenitev (min) | 31.4V |
| Enosmerni kanali | 1 | Tip | Zener |
| Paket naprave za dobavitelja | DO-214AB (SMC) | Serija | - |
| Zaščita električnega voda | No | Power - Peak Pulse | 1500W (1.5kW) |
| Pakiranje | Cut Tape (CT) | Paket / primer | DO-214AB, SMC |
| Druga imena | SMCJ1.5KE33A-TPMSCT | delovna temperatura | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| Tip montaže | Surface Mount | Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) | 33.3A | Zmogljivost @ Pogostost | - |