Domov > Izdelki > Circuit Protection > TVS - Diode > SMCJ1.5KE350CA-TP
SMCJ1.5KE350CA-TP
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SMCJ1.5KE350CA-TP z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SMCJ1.5KE350CA-TP
Proizvajalec Micro Commercial Components (MCC)
Opis TVS DIODE 300V 482V DO214AB
Product parameter
številka dela SMCJ1.5KE350CA-TP Proizvajalec Micro Commercial Components (MCC)
Opis TVS DIODE 300V 482V DO214AB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 147593 pcs Podatkovni list SMCJ1.5KE6.8-550(C)A
Kategorija Circuit Protection Napetost - povratni odklop (tip) 300V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 482V Napetost - razčlenitev (min) 332V
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja DO-214AB (SMC)
Serija - Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer DO-214AB, SMC delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 3.2A