APT25GP120BG
APT25GP120BG
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi APT25GP120BG z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela APT25GP120BG
Proizvajalec Microsemi
Opis IGBT 1200V 69A 417W TO247
(v ameriških dolarjih)
60 pcs
Product parameter
številka dela APT25GP120BG Proizvajalec Microsemi
Opis IGBT 1200V 69A 417W TO247 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 9750 pcs Podatkovni list Power Products CatalogAPT25GP120B
Kategorija Diskretnih polprevodniških proizvodov Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 1200V
Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 3.9V @ 15V, 25A Test Condition 600V, 25A, 5 Ohm, 15V
Td (vklop / izklop) @ 25 ° C 12ns/70ns Preklop energije 500µJ (on), 438µJ (off)
Paket naprave za dobavitelja TO-247 [B] Serija POWER MOS 7®
Moč - maks 417W Pakiranje Tube
Paket / primer TO-247-3 Druga imena APT25GP120BGMI
APT25GP120BGMI-ND
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa Standard
Vrsta IGBT PT Gate Charge 110nC
natančen opis IGBT PT 1200V 69A 417W Through Hole TO-247 [B] Trenutni - impulzni kolektor (Icm) 90A
Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 69A